kalkulace výroby/tisku závěrečné práce

Nacházíte se v prostředí kalkulace ceny za výrobu/tisk Vaší závěrečné práce.

Pokud vyplníte všechny potřebné údaje, zjistíte přesnou cenu, za jakou Vám Vaši závěrečnou práci vyrobíme/vytiskneme.

Mezi důležité položky, které je potřeba si uvědomit patří:
  • rozdíl mezi požadovaným termínem zhotovení a data dodám. První položka znamená, kdy si budete chtít kompletní vyhotovenou práci vyzvednou a druhý termín, kdy nám dodáte vnitřní data. U nás se cena odvíjí od doby, kterou nám dáte na zkompletování práce (čili doba od obdržení vnitřních listů k datu kompletního vyhotovení). Ceny najdete na adrese http://www.librix.eu/cz/page/diplomove_prace/jak_objednat_diplomku.
  • počty kusů u příslušenství zadávejte  v počtech kusů pro celou objednávku, nikoli počty kusů do jednoho kusu práce. Většina klientů si např. objednává 3 kusy závěrečné práce, ale potisknuté cd chce jen do dvou kusů. Proto je potřeba mít v kalkulačce zadané 3 kusy práce a 2 kusy CD.
  • zadání je oficiální papír, většinou ze studijního oddělení, které některé fakulty požadují mít vevázané do práce. Tahle skutečnost je ale jen u některých fakult. Pokud tedy zadání nemáte, zaklikněte prosím volbu nemám zadání

Po vyplnění kalkulace a odsouhlasení ceny zvolte tlačíko OBJEDNAT VÝROBU a dostanete se do průvodce, který Vás provede objednáním výroby Vaší závěrečné práce.


V případě problémů či dotazů nás neváhejte kontaktovat na:
  • telefon +420 543 210 089
  • e-mail knihovnicka@tribun.cz (v případě obchodních dotazů)
  • e-mail jan.holas@tribun.cz (v případě technických dotazů)